otrdiena, 2011. gada 20. septembris

PALDIES Jums!

Centrālā vēlēšanu komisija ir apkopojusi provizoriskos vēlēšanu rezultātus. Skatoties uz šiem rezultātiem Jūsu atbalsts ir palīdzējis man pakāpties par divdesmit četrām vietām un nonākt no pēdējās vietas saraksta devītajā (!) vietā. Triju nedēļu laikā šis saraksts vēl var mainīties, bet šīs izmaiņas acīm redzot nebūs būtiskas. Vēlreiz paldies Jums visiem!

Darbs turpinās un koalīcijas veidošana notiek ar dažiem pārsteigumiem publiskajā telpā. Ideoloģiski skaidru nostāju tautsaimniecības un tiesiskajos jautājumos ir izteikušas Vienotība, ZRP un NA. SC piekāpība vai visā mani nepārsteidz, bet dara uzmanīgu, jo sevišķi koķetējot ar ZRP jautājumos par tautas vēlētu prezidentu. Stratēģiski svarīgākais uzdevums Latvijas valstij šobrīd ir pabeigt Starptautisko aizdevēju programmu, un tāpēc man ir divi jautājumi. Pirmkārt, vai SC ir gatavs piekāpties ZRP un V tautsaimniecības stabilizācijas un turpmākās attīstības jautājumos, un otrkārt, kādā veidā SC to paskaidros saviem vēlētājiem jo pensiju indeksāciju viņiem šādi neredzēt?

ZRP ir nākusi ar reformu mandātu un Vienotība ir gatava piedalīties abu partiju piedāvātās reformu paketes īstenošanā. Tomēr reformu cenai nevajadzētu kļūt etniskā un reģionālā Latvijas dalījuma uzsākšanai nākotnēr ar tautas vēlēta prezidenta institūcijas palīdzību (Skat. Beļgijas un Itālijas piemērus)! Tāpēc vēlētos redzēt ZRP & V koalīcijas kodolu, kurš turpinātu valsts izaugsmei tik nepieciešamo izglītības sistēmas ķeizargriezienu un pārējās nepieciešamās pārmaiņas ar ideālāko sarunu partneri SC vai NA veidolā.

P.S. Te ir 1 un 2 video materiāli par to kas notika 17.09 vēlēšanās, un kā LV politika varētu attīstīties Igaunijas Apraides Organizācijas viļņos.

P.P.S. Un šeit ir 11 Saeimas sastāvs pirms ministru kabineta izveides, kas nozīmē to, ka 13 jaunie ministri tiks aizvietoti ar priekšstāvjiem kuri būs sarakstā partijām nākošie.


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru