trešdiena, 2011. gada 7. septembris

Pētījums un ārkārtas vēlēšanu kampaņa turpinās

Aizvakar biju Tallinā kur piedalījos TV diskusijā par pētījuma rezultātiem, kurā piedalījos kopā ar kolēģiem Erik Terk un Ramūnas Vilpišauskas. Ideja piedalīties pētījumā patiesībā piedzima pagājušā gada nogalē Budapeštā, kur konferences ietvaros Erik Terk piedāvāja analizēt Baltijas valstu nākotnes attīstību (skat no 166-192.lpp). Šis pētījums ir izraisījis neviltotu interesi igauņu raidošajos + 1 un rakstošajos mēdijos jo Igaunijas politiskajai elitei interesē zinātniski pamatota izpēte par to kā attīstījusies un varētu attīstīties triju valstu sabiedrības Baltijas valstu reģiona ietvaros.

Šis pētījums tiks stādīts priekšā Latvijas un Lietuvas iedzīvotājiem pēc pāris nedēļām. Par atbalstītājiem Igaunijā pieteikušies neskaitāmi paziņas un draugi, un kopš vakardienas manā pastkastītē sāk ienākt šādas smaidu raisošas bildes tagad arī no Tallinas.


Šodien kampaņošana turpināsies, un pēc pāris stundām sāksies tiešā pārraide no Amerikas Tirdzniecības palātas Latvijā rīkotas diskusijas angļu valodā. Diskusijā piedalīsies Latvijas jaunās paaudzes politiķi, tāpēc tiem kuriem ir interese par partiju piedāvājumu un jaunās politiķu audzes sagatavotību varat sekot diskusijai (angļu valodā) šeit.

P.S. Savukārt, jau rītdien 09.09.2011 plkst. 12:00 varēsiet mums kopā ar Ervīnu Labanovski uzdot jautājumus par drošības un ārpolitiku šeit un šeit!

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru