svētdiena, 2011. gada 27. novembris

Pēc "Vienotība" kongresa

Vakardien notika partijas "Vienotība" kongress. Pēc 11.11.11 JL, PS, SCP pārveidojās no partiju apvienības par politisku partiju tā noslēdzot 2010.g. aizsākto. Kongresā mazliet pārsteidzoši gandrīz vienbalsīgi tiku ievēlēts par domes priekšsēdētājas Sandras Kalnietes vietnieku. Tas nozīmē, ka papildus tiešajiem darba pienākumiem ministrijā un universitātē, būs jāstrādā arī ar "Vienotības" ideoloģiskā vēstījuma nostiprināšanu un ierindas biedru rindu saliedēšanu.

Kongresa tribīnē jau bildu, ka, lai arī pirms kongresa nebijām konsultējušies ar Sandru Kalnieti, tomēr viņas skaidrais vēstījums un plāni par partijas domes darbu sakrīt ar manu izpratni par turpmāko darbu. Regulāras komunikācijas nodrošināšana starp valdi, valdību un Saeimas frakciju ar reģionu pārstāvjiem, darba tikšanās (workshop) un konferenču rīkošana par Vienotības vēlētājaiem nozīmīgām tēmām, kā arī inovatīvi risinājumi biedru rindu papildināšanai ir nozīmīgākie pienākumi skatoties vismaz gadu uz priekšu.

Paldies visiem domubiedriem, priecīgu Jums Adventes klusuma laiku un uz drīzu tikšanos!

1 komentārs:

  1. Excellent Working Dear Friend Nice Information Share all over the world i am really impress your work Stay Blessings On your Work...God Bless You.
    geo news pakistan
    Pakistan News

    AtbildētDzēst